KARIÉRA

 • Nebaví ťa už práca, ktorá prináša nedostatočné finančné ohodnotenie?
 • Nechceš len sedieť v kancelárii?
 • Trúfaš si na realitnú činnosť?

Práca realitného makléra je most medzi zamestnaním a podnikaním. Je ideálna pre schopných ľudí, ktorí istotu nachádzajú v sebe. Platená je podľa skutočných schopností makléra a odvedeného výkonu – dotiahnutie realitnej transakcie do úspešného predaja.

Ponúkame predovšetkým férové podmienky. Učíme zdravú asertivitu voči všetkým stranám, ale zároveň zachovávame osobný prístup. Podpora a pomoc kancelárie pre skúsených ako aj začínajúcich maklérov. 

REALITNÝ MAKLÉR

Si komunikatívny, samostatný, zdravo ambiciózny? Vieš pracovať samostatne aj v tíme? Tvoje ciele ti vieme pomôcť premeniť na skutočnosť. Je tu príležitosť prejaviť svoje schopnosti. Ak skutočne chceš, máš v sebe hodnoty, odhodlanie, vytrvalosť a chuť pracovať, pridaj sa k nám a nechaj ohodnotiť svoju prácu nadštandardným príjmom v porovnaní so zamestnaním s pevnou pracovnou dobou. 

Výhody a benefity:

 • pohyblivá pracovná doba, maklér si sám určuje svoj čas a aktivity,
 • možnosť pracovať z domu aj z kancelárie,
 • podpora kancelárie,
 • tvorivá, priateľská atmosféra v kancelárii,
 • kariérny a osobný rast,
 • ponúkame výhodné podmienky pre skúsených obchodníkov a realitných maklérov s praxou.
 • provízny nárast o 5% za každých 10 000,-€ vyplatenej provízie

     Náplň práce realitného makléra:

 • Sprostredkovanie a zabezpečenie predaja nehnuteľnosti
 • nábor nehnuteľností, príprava fotodokumentácie a vytvorenie prezentácie ponuky
 • vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľnosti záujemcom o kúpu
 • zabezpečenie predaja pri riešení zmlúv v spolupráci s advokátom
 • odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim
 • práca s kupujúcim ako agent kupujúceho
 • práca aj s klientmi kancelárie
 • udržiavanie aktívneho portfólia nehnuteľností
 • budovanie dobrých vzťahov a goodwill značky Prophet Real

REALITNÝ MAKLÉR

Provízie

1 %
ZAČÍNAJÚCI
1 %
SKÚSENÝ
1 %
S PORTFÓLIOM

Maklér bez skúseností: 50% 
Ak si nepracoval ako maklér, na začiatok máš finančnú stabilitu a záujem o túto prácu, príď na pohovor. Vieme pomôcť schopnému človeku s chuťou pracovať.

Skúsený realitný maklér: 60%
Pracoval si alebo pracuješ ako maklér? Nie si spokojný? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčasnosti? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.

Maklér s vlastným portfóliom: od 65% 
Za portfólio je možné považovať aspoň 5 rentabilných realitných predajných ponúk. Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, stojíme za vami a pomáhame pri riešení náročných situáciách.

Team leader: individuálne, od 70%

Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ pomoc s legislatívou, netypyckými situáciami pri práci? Vieme pomôcť. Ak majiteľ nepomáha svojmu manažérovi, potom je pôsobenie v takej kancelárii zbytočné. Dohodnime si stretnutie, preberme to a dohodneme sa.

SENIOR mAKLÉR

Ponúkame priestor na spoluprácu pre skúseného obchodníka z prostredia predaja nehnuteľností, ktorý ocení stabilitu a prostredie realitnej kancelárie. Ponúkame podporu kancelárie a ponechávame samostatnosť. Pre manažéra možnosť budovania realitného tímu. Ten bude zodpovedať tebe, no vždy sa budeš mať vo firme s kým poradiť pri riešení rôznych realitných situácií. Kontaktujte nás. Podrobnosti spolupráce prejednáme osobne.

Skúsený realitný maklér: 60%
Pracoval si alebo pracuješ ako maklér a nedarí sa ti? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčasnosti? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.
Maklér s vlastným portfóliom: od 65% 
Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody. 
Team leader: individuálne, od 70%
Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci? Vieme pomôcť. Ak majiteľ nepomáha svojmu manažérovi, potom je pôsobenie v takej kancelárii zbytočné. Dohodnime si stretnutie, preberme to dohodneme sa.

TIPÉR

Poznáš niekoho kto ide predať byt či dom? Chceš mať z toho finančný profit pár stovák až tisíc eur len za sprosdredkovanie stretnutia?

Ponúkame 10% odmenu z provízie makléra za tip na nehnuteľnosť ktorú predáme. Odmena je vyplácaná za sprostredkované stretnutie s majiteľom nehnuteľnosti hneď ako sa nehnuteľnosť predá cez našu realitnú agentúru. Ponuka je trvalá. Bratislava a blízke okolie. 

Spoločnosť Prophet Real s.r.o. vznikla na základe desaťročných skúseností na realitnom trhu. Roky osobného rozvoja a vedenia ľudí vyústilo do vzniku vlastnej spoločnosti s cieľom poskytovať korektné služby. Dnes je Prophet Real na trhu už sedem úspešných rokov a značka Prophet znamená hodnotný štandart služieb, ktorý klient od nás dostáva.

 

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE:

E-mail:          heriban@prophet.sk

Tel. číslo:      +421 904 524 043

Prophet Real s.r.o.

Moskovská 13,  811 08  Bratislava

IČO: 50 424 203    DIČ: 212 033 0487

Registrácia:  OR MS BA III, Oddiel: Sro, Vložka č.: 113341/B
Č.ú. IBAN: Slovenská sporiteľňa a.s.

SK09 0900 0000 0051 1734 3675   

Prophet. Buď o krok vpred.

All Rights Reserved © Prophet Real s.r.o.

Compare listings

Compare