AGENT KUPUJÚCEHO

Chceš aby pri kúpe nehnuteľnosti prebehlo všetko hladko a bez zbytočných problémov ?

Ako realitná kancelária pomáhame vyhnúť sa častým chybám pri kúpe a mať plnohodnotný prehľad o nehnuteľnostiach.  Maklér má prax, realitným transakciám sa venuje profesijne, vie poradiť, vidí skryté nástrahy a možné riziká. 

Maklér má prehľad o novinkách na trhu každý deň, je to jeho každodenná práca. Často sa môže stať že sa o výhodná ponuka tak rýchlo predá že sa o nej ani nedozviete.
Služba Agent kupujúceho je určená pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti. Maklér presadzuje záujmy kupujúceho. Vyhľadáva najnovšie ponuky na trhu pre svojho klienta – záujemcu o kúpu. Agent kupujúceho so svojim klientom absolvuje obhliadky. Svojim poradenstvom pomáha kupujúcemu s výberom najvhodnejšej nehnuteľnosti.
Pomáha klientovi s vyhodnotením všetkých ponúk. Upozorňuje na prípadné nájdené nedostatky. Pomôže s vyjednávaním o cene.

Často sa stáva, že výhodná nová ponuka sa rýchlo predá a ani sa o nej nedozvieš. Navyše maklér, ktorý predáva výhodnú nehnuteľnosť vie, že ju rýchlo predá aj sám. Preto sa nebude deliť o svoju províziu. Pri maklérovi kupujúceho tento problém odpadá. Každý maklér zastupuje záujmy svojho klienta. Každý klient si služby svojho makléra financuje sám.

Compare listings

Compare