PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ CEZ REALITNÚ KANCELÁRIU

Táto časť je venovaná predávajúcim – majiteľom nehnuteľnosti. Budeme sa venovať realite samopredaja a predaja nehnuteľnosti cez realitnú kanceláriu. 

Majiteľ predáva sám.  Zadá si inzerát na web. Kontaktujú ho samé realitky. Ponuka sa na portáloch sa bude nachádzať duplicitne, často s nepresnými údajmi a rôznymi cenami. Nájdu sa aj takí, čo budú inzerovať aj bez súhlasu súhlasu, dokonca z nižšou cenou. Každý záujemca pýta zľavu. Aj vo viacerých realitkách naraz. 

Realiná kancelária? Treba si vybrať. Nerozhodiť ponuku medzi mnohých. Nastane podobná situácia ako v predošlom prípade – duplicita, rôzne údaje a ceny, žiadosti o zľavy.. Chaos a nepresnosti. Pokračujte nižšie a dozviete sa ako pracujeme my.

Prophet Real zabezpečuje predaj kompletne: Od perfektnej prípravy nehnuteľnosti na predaj, prezentácia na najvyhľadávanejších portáloch, on-line marketing, obhliadky s vážnymi záujemcami, tvorba, pripomienkovanie a podpisy zmlúv, vybavujeme kataster. Celý čas stojíme pri našich klientoch a pomáhame s celým procesom až po odovzadnie nehnuteľnosti kupujúcemu.

Ako pracujeme? Máme klientov a pomáhame majiteľom predať za maximálne možné dosiahnuteľné trhové ceny aj v tejto aktuálne neniacej sa dobe neustále padajúcich cien. Ideálny predaj je spolupráca s majiteľom, s využitím znalostí a nášho plného potenciálu realitného predajcu, a použitím efektívnych komunikačných techník ktoré pracujú s vedomím a podvedomím človeka. Ako často predávate nehnuteľnosť? My niekoľkokrát mesačne. Podrobnosti úspešného predaja vám radi predstavíme osobne. Ako píšem, naším hlavným prínosom sú účinné komunikačné techniky, ktorými prinášame klientom maximum. Tie ťažko z textu rozpoznať, preto navrhujem aby sme sa stretli cca 15 minút a prebrali osobne spôsob našej práce. Radi aj Vám vyriešime predaj za aktuálne trhové maximum.

Compare listings

Compare