© 2020 Prophetreal

 • Grey Twitter Icon
 • Grey Facebook Icon
 • Grey Instagram Icon

KARIÉRA

Nebaví ťa už práca ktorá prináša nedostatočné finančné ohodnotenie? Nechceš sedieť len v kancelárii? Trúfaš si na realitnú činnosť? Tá je platená podľa tvojich skutočných schopností a odvedeného výkonu dotiahnutého do úspešného konca realitnej transakcie. 

 

Ponúkame možnosť pre:

SENIOR MAKLÉR

Senior maklér

Ponúkame priestor na spoluprácu pre skúseného obchodníka z prostredia predaja nehnuteľností, ktorý ocení stabilitu a prostredie realitnej kancelárie. Ponúkame podporu kancelárie a ponechávame samostatnosť. Pre manažéra možnosť budovania realitného tímu. Ten bude zodpovedať tebe, no vždy sa budeš mať vo firme s kým poradiť pri riešení rôznych realitných situácií. Kontaktuj nás. Podrobnosti spolupráce prejednáme osobne.

 

Skúsený realitný maklér: 60%

Pracoval si alebo pracuješ ako maklér a nedarí sa ti? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčastnosti? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.

 

Maklér s vlastným portfóliom: od 65%

Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody.

 

Team leader: individuálne, od 70%

Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci? Vieme pomôcť. Ak majiteľ nepomáha svojmu manažérovi, potom je pôsobenie v takej kancelárii zbytočné. Dohodni si stretnutie, neformálne to preberieme a dohodneme medzi štyrmi očami.

 

REALITNÝ MAKLÉR

Realitný maklér

Si komunikatívny, samostatný, zdravo ambiciózny? Vieš pracovať samostatne aj v tíme? Tvoje ciele ti vieme pomôcť premeniť na skutočnosť. Je tu príležitosť prejaviť svoje schopnosti. Ak skutočne chceš, máš v sebe hodnoty, odhodlanie, vytrvalosť a chuť pracovať, pridaj sa k nám a nechaj ohodnotiť svoju prácu nadštandardným príjmom v porovnaní so zamestnaním s pevnou pracovnou dobou.

Náplň práce realitného makléra:

Sprostredkovanie a zabezpečenie predaja nehnuteľnosti:

 • nábor nehnuteľností, príprava fotodokumentácie a vytvorenie prezentácie ponuky

 • vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľnosti záujemcom o kúpu

 • zabezpečenie predaja pri riešení zmlúv v spolupráci s advokátom

 • odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim

 • práca s kupujúcim ako agent kupujúceho

 • práca s klientmi kancelárie

 • udržiavanie aktívneho portfólia nehnuteľností

 • budovanie dobrých vzťahov a goodwill značky Prophet Real

Požadované vzdelanie: min. stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, dôveryhodnosť, zmysel a cit pre to čo je správne, férový prístup, schopnosť samostatne myslieť, aktívny prístup, ochota učiť sa nové veci a zdravé nadšenie pracovať. Práca s PC, vodičský preukaz skupiny B, vlastné auto a telefón, živnosť.

Platové podmienky: Provízny systém odmeňovania.

Maklér bez skúseností: 50% 

Ak si nepracoval ako maklér, na začiatok máš finančnú stabilitu a záujem o túto prácu, príď na pohovor. Vieme pomôcť schopnému človeku s drive, sám som tak kedysi začínal.

Skúsený realitný maklér: 60% 

Pracoval si alebo pracuješ ako maklér a nedarí sa ti? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčastnosti? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.

Maklér s vlastným portfóliom: od 65%  

Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody.

Team leader: individuálne, od 70% 

Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci? Vieme pomôcť. Ak majiteľ nepomáha svojmu manažérovi, potom je pôsobenie v takej kancelárii zbytočné. Dohodnime si stretnutie, neformálne a diskrétne to preberieme a dohodneme sa medzi štyrmi očami. 

 

Tipér

Poznáte niekoho kto ide predať byt či dom? Chcete mať z toho finančný profit? Ponúkame 10% z provízie makléra za tip na nehnuteľnosť ktorú predáme. Odmena je vyplácaná za sprostredkované stretnutie s majiteľom nehnuteľnosti hneď ako sa nehnuteľnosť predá cez našu realitnú kanceláriu. Ponuka je trvalá. Bratislava a blízke okolie.

 

Kontaktujte nás!

 

Kontakt:

 

Peter Heriban   0904 524 043    e-mail: heriban@prophet.sk