© 2020 Prophetreal

  • Grey Twitter Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE PONUKU NA PREDAJ

Vitajte v časti venovanej majiteľom nehnuteľnosti.

Priblížime Vám realitu samopredaja a predaja cez realitnú kanceláriu.  

 

Chcete predávať sami?

Zadajte si inzerát na web. Budú Vás kontaktovať realitky. Ponuka sa na portáloch sa bude nachádzať duplicitne, často s nepresnými údajmi a rôznymi cenami. Nájdu sa aj takí, čo budú inzerovať aj bez vášho súhlasu, dokonca z nižšou cenou. Každý záujemca pýta zľavu. Aj vo viacerých realitkách naraz. 

Zvažujete realinú kanceláriu?

Vyberte si. Nerozhoďte ponuku medzi mnohých. Nastane podobná situácia ako v predošlom prípade - duplicita, rôzne údaje a ceny, žiadosti o zľavy.

My predaj zabezpečujeme komletne:

Od perfektnej prípravy nehnuteľnosti na predaj, prezentácia na najvyhľadávanejších portáloch, on-line marketing, obhiadky s vážnymi záujemcami, prípravu potrebných zmlúv, až po samotné odovzdanie novému majiteľovi. Celý čas stojíme pri Vás.

Ako pracujeme?

Pomáhame klientom predať za maximálne možné dosiahnuteľné trhové ceny.  Predaj riešime individuálne. Zameriavame sa na kvalitnú prípravu predávanej nehnuteľnosti. Poskytujeme realitné služby pre majiteľov. Na exkluzívne ponuky zabezpečujeme fotky od profesionálneho fotografa, video a 3D – prehliadky, ktoré môžeme zabezpečiť aj na naše náklady.

Použite kontaktný formulár alebo zavolajte 0904524043. Dohodnite si stretnutie ešte dnes.

Naša kancelária je overeným partnerom portálu topreality.sk. Spĺňame podmienky korektnosti požadované týmto portálom. Aj týmto prispievame ku skvalitneniu realitného trhu a služieb pre Vás.

Napíšte nám

Prečo sme úspešní v predaji realít

Naše osvedčené pracovné postupy.

Chcete predať nehnuteľnosť?

Tím našej realitnej kancelárie Vám s predajom rád pomôže.

Hľadáš bývanie svojich snov?

Do 2 dní Ti vyhľadáme nehnuteľnosť.

Poskytujeme kompletné realitné služby. Chcete predať nehnuteľnosť?