Maklér má prehľad o novinkách na trhu každý deň, je to jeho každodenná práca. Často sa môže stať že sa o výhodná ponuka tak rýchlo predá že sa o nej ani nedozviete.
Služba Agent kupujúceho je určená pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti. Maklér presadzuje záujmy kupujúceho. Vyhľadáva najnovšie ponuky na trhu pre svojho klienta – záujemcu o kúpu. Agent kupujúceho so svojim klientom absolvuje obhliadky. Svojim poradenstvom pomáha kupujúcemu s výberom najvhodnejšej nehnuteľnosti.
Pomáha klientovi s vyhodnotením všetkých ponúk. Upozorňuje na prípadné nájdené nedostatky. Pomôže s vyjednávaním o cene.

Často sa stáva, že výhodná nová ponuka sa rýchlo predá a ani sa o nej nedozvieš. Navyše maklér, ktorý predáva výhodnú nehnuteľnosť vie, že ju rýchlo predá aj sám. Preto sa nebude deliť o svoju províziu. Pri maklérovi kupujúceho tento problém odpadá. Každý maklér zastupuje záujmy svojho klienta. Každý klient si služby svojho makléra financuje sám.

AGENT KUPUJÚCEHO

Chceš aby pri kúpe nehnuteľnosti prebehlo všetko hladko a bez zbytočných problémov ?

Ako realitná kancelária pomáhame vyhnúť sa častým chybám pri kúpe a mať plnohodnotný prehľad o nehnuteľnostiach.  Maklér má prax, realitným transakciám sa venuje profesijne, vie poradiť, vidí skryté nástrahy a možné riziká. 

Compare listings

Compare